YuSuF GüNeY|Fan Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YuSuF GüNeY|Fan Board

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Okullar Ne Zaman Açılacak?

3 posters
YazarMesaj
Mehmet

•Yönetici

•Yönetici
Mehmet

Okullar Ne Zaman Açılacak? Empty
MesajKonu: Okullar Ne Zaman Açılacak?   Okullar Ne Zaman Açılacak? EmptyPaz Mayıs 10, 2009 7:52 pm

Milli Eğitim Bakanlığı, daha önce 15 Eylül’de açılması karar bağlanan 2008-2009 eğitim döneminin, 8 Eylül’de açılacağını açıkladı. Bu karar ile öğrenciler bir hafta daha az tatil yapacak.

Milli Eğitim Bakanlığı, 2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi isimli genelge yayınladı. Genelgede her derecede okulların 13 Haziran’da sona ereceği, 15 Eylül 2008 Pazartesi gün başlatılacağı ile ilgili genelgenin yayınlandığı hatırlatılırken, resmi tatil günlerinin hafta içine rastlaması sebebiyle 2008-2009 eğitim-öğretim yılı çalışma takviminin yeniden belirlendiği kaydedildi. Yeni çalışma takvimine göre birinci kanaat dönemi 8 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayacak.

-26 OCAK-09 ŞUBAT YARIYIL TATİLİ-

Yeni çalışma takvimine göre 26 Ocak 2008 yarıyıl tatili başlayacak. İkinci kanaat dönemi ise 9 Şubat Pazartesi günü başlayacak ve 12 Haziran 2009’da bitecek. Takvime göre 2009-2010 eğitim dönemi ise 7 Eylül 2008 tarihinde başlayacak.

Okullar Ne Zaman Açılacak? Okul
~ GizeM ~

•Yönetici

•Yönetici
~ GizeM ~

MesajKonu: Geri: Okullar Ne Zaman Açılacak?   Okullar Ne Zaman Açılacak? EmptyPaz Mayıs 10, 2009 7:54 pm

Teşekkürler Mehmet
http://yusufguneyy.forummum.com
Mehmet

•Yönetici

•Yönetici
Mehmet

MesajKonu: Geri: Okullar Ne Zaman Açılacak?   Okullar Ne Zaman Açılacak? EmptyPaz Mayıs 10, 2009 8:14 pm

rica ederim gizemm gizemm
nefret17

•Yönetici

•Yönetici
nefret17

MesajKonu: Geri: Okullar Ne Zaman Açılacak?   Okullar Ne Zaman Açılacak? EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 1:04 pm

tşk
Mehmet

•Yönetici

•Yönetici
Mehmet

MesajKonu: Geri: Okullar Ne Zaman Açılacak?   Okullar Ne Zaman Açılacak? EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 11:36 am

rica ederim biraz gec oldu ama :hehe:

Okullar Ne Zaman Açılacak?
1 sayfadaki 1 sayfası